Getin Bank

fot. getinbank.pl

Prosta pożyczka w Getin Banku jest kredytem gotówkowym, który można zaciągnąć na dowolny cel. Bank nie wymaga wielu formalności, bo wystarczy dowód oraz zaświadczenie o zarobkach. Kwota pożyczki zawiera się w przedziale od 400 do 2000zł.

Do kogo skierowana jest oferta?

Getin bank kieruje swoją ofertę do osób posiadających stałe dochody (600 zł netto w przypadku umowy o pracę; 550 zł netto w przypadku emerytury, renty lub zasiłku przedemerytalnego), czyli być wiarygodną kredytowo i jest w stanie spłacać raty. Osoba zaciągająca kredyt musi mieć też mieć stałe zameldowanie, a także obywatelstwo Polskie oraz musi mieć ukończone 25lat. Pożyczkę można wziąć bez poręczenia oraz bez zgody małżonka.

Jaka jest kwota oraz okres kredytu?

Pożyczkę można wziąć na kwotę od 400 do 20000zł. Raty można spłacać od 3 do 48 miesięcy, jednak minimalna rata wynosi 30zł.

Jakie jest oprocentowanie kredytu?

Oprocentowanie kredytu zależy od jego okresu. Szczegóły zawiera tabela:

Okres Oprocentowanie
do 12 miesięcy od 16,4%
do 24 miesięcy od 19,4%
do 36 miesięcy do 20,0%
do 48 miesięcy do 20,0%

Czy ubezpieczenie pożyczki jest obowiązkowe?

Ubezpieczenie nie jest warunkiem, ale tylko w przypadku osób zaciągających kredyt i przedstawiających poręczenie jako zabezpieczenie pożyczki. Wykupić je można na wypadek zgonu lub trwałej niezdolności do zarabiania.

Podsumowanie

Kwota kredytu: od 400 do 20000zł

Okres kredytu: od 3 do 48 miesięcy

Ubezpieczenie: nieobowiązkowe

Wymagane dokumenty: dowód tożsamości, oświadczenie o dochodach

źródło: getinbank.pl